Poćwicz ze Sportowym Dzielnicowym [VIDEO]

Trwa kolejna edycja programu „Sportowy Dzielnicowy” czyli bezpłatne zajęcia sportowe z instruktorem.

Jesienią zeszłego roku zajęcia były prowadzone w sześciu dzielnicach: Grudzicach, Grotowicach, Szczepanowicach, Wróblinie, na Zaodrzu i na Malince. Teraz tych dzielnic będzie osiem. Dochodzą zajęcia w: Bierkowicach i na Chabrach. Na Zaodrzu natomiast ćwiczenia będą odbywać się w dwóch miejscach, a nie jak do tej pory w jednym.

– Program cieszył się dużym powodzeniem u mieszkańców miasta, dlatego zdecydowaliśmy się go poszerzyć – mówi Tomasz Lisiński, naczelnik wydziału sportu w urzędzie miasta. – Doszły nowe dzielnice i liczymy, że będzie też znacznie więcej ćwiczących. Zajęcia są bezpłatne, dlatego zapraszam wszystkich chętnych. Program jest dla wszystkich, niezależnie od wieku i stopnia wytrenowania. Będą ćwiczenia dla każdego.

W poniedziałki zajęcia, które trwają godzinę odbywać się będą: w Grudzicach (od godz. 16.30, kompleks ul. Parandowskiego) i na Zaodrzu (godz. 17.30, kompleks ul. Prószkowska). We wtorki: na Malince (godz. 17.00, kompleks przy zbiegu ulic Piotrkowskiej i Koszalińskiej), w Szczepanowicach (godz. 18.00, boisko PSP nr 10) i w Bierkowicach (godz. 18.00, boisko przy ul. Bierkowickiej). W środy: Zaodrze (godz. 17.30, park na osiedlu Dambonia) i na Chabrach (godz. 18.00, boisko PSP nr 11). W piątki: w Grotowicach (godz. 16.30, kompleks przy ul. Złotej) i we Wróblinie (godz. 16.30, kompleks ul. Gminna).

W czwartki, soboty i niedziele Sportowy Dzielnicowy ma wolne, ale my oczywiście zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu.

Materiał video zachęcający do udziału w aktywności sportowej

http://www.facebook.com/MiastoOpole/videos/283759262560313/

Najnowsze artykuły