Policjantka z Opola wicemistrzynią Mistrzostw Polski Służb Mundurowych

Asp. sztab. Monika Mrugała została wicemistrzynią kraju w Biegu o Nóż Komandosa. Wraz z koleżankami wywalczyła także II miejsce w kategorii drużyn.

Po raz 26. w powiecie lublinieckim odbył się Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im. gen. dyw. Włodzimierza Potasińskiego. W zawodach, które były Mistrzostwami Kraju Służb Mundurowych, wzięło udział około 700 zawodników. Na starcie zameldowali się  przedstawicieli policji, straży pożarnej, wojska, straży granicznej i innych służb.

Aspirant sztabowa Monika Mrugała zajęła drugie miejsce w kategorii “Policja-kobiety”. Opolanka weszła również w skład reprezentacji Polskiej Policji. Wraz z koleżankami z Częstochowy – mł. asp. Agnieszką Czyżewską i sierż. Agnieszką Jeż, zdobyły II miejsce w kategorii drużynowej. Policjantki przebiegły 15 kilometrów w pełnym umundurowaniu i trudnych warunkach. Oprócz srebrnego medalu funkcjonariuszki wywalczyły medale indywidualne. Łącznie przywiozły z zawodów 4 krążki.