Potrzeba dostępności będzie się mocno zwiększała
„Standardy Dostępności w Samorządzie” były głównym tematem tegorocznego II Opolskiego Forum Koordynatorów Dostępności, które odbyło się w Opolu. Wzięli w nim udział specjaliści z całej Polski. Oprócz prelekcji odbyła się dyskusja panelowa na temat wspomnianego w tytule dokumentu oraz warsztaty poszerzające wiedzę począwszy od procedur ewakuacji osób ze szczególnymi potrzebami po prosty język i komunikację pomiędzy petentami i urzędnikami.

![Spotkanie samorzeczników w sprawie dostępności [Wideo] fotografia jest wszędzie.00_06_47_21.Still001](https://czasnaopole.pl/wp-content/uploads/2025/11/xfotografia-jest-wszedzie.00_06_47_21.Still001-150x150.jpg.pagespeed.ic.U221x7kEK_.jpg)

