Profilaktyczna Siódemka na 7-lecie USK

Z okazji siódmej rocznicy działalności Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych badaniach i konsultacjach specjalistycznych, które zaplanowano 18 czerwca w Centrum Naukowo-Badawczym.  Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym obowiązują zapisy.

Opolanie będą mogli skorzystać z konsultacji fizjoterapeutycznych, kardiologicznych, urologicznych i pediatrycznych, zbadać gęstość kości (dla osób po 55. roku życia) i wzrok (dla dzieci od 6. miesiąca życia) czy porozmawiać o profilaktyce cukrzycy.

Dodatkowo będzie można zmierzyć poziom cukru i cholesterolu (testy paskowe) oraz ciśnienie krwi. Specjaliści z USK przeprowadzą także edukacyjną akcję profilaktyczną z użyciem fantomów (studenci Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego z międzynarodowego stowarzyszenia IFMSA-Poland Oddział Opole). Działał będzie również punkt informacji o badaniach klinicznych Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych.

Na badania i konsultacje obowiązują zapisy telefoniczne – poniedziałek – piątek w godz. 7:30-15:00 pod nr: 77 45 20 246.

 

Najnowsze artykuły