REKLAMA

REKLAMA

Przedsiębiorcy spotkają się na… boisku. Ruszyły zapisy do Odra Business Cup

Reprezentacje opolskich firm zmierzą się ze sobą na boisku. Już po raz drugi odbędzie się Odra Business Cup. Przedsiębiorstwa, które chcą wziąć udział w zawodach, mogą wysyłać swoje zgłoszenia.

Wydarzenie, które odbędzie się 18 czerwca, jest organizowane przez klub Odra Opole oraz Opolską Izbę Gospodarczą. Start o godzinie 10:00. Zawody są także okazją to świętowania 78. rocznicy powstania Odry Opole.

Firmy, które na co dzień ze sobą współpracują i rywalizują na rynku gospodarczym, będą miały możliwość spotkania się na murawie – mówi Tomasz Lisiński, prezes Odry Opole – Chcemy, żeby stadion przy ulicy Oleskiej 51 stał się miejscem sportowej rywalizacji w duchu fair play. Zgłoszenia można wysyłać na adres marketing@odraopole.pl oraz bezpośrednio poprzez kontakt z działem marketingu klubu. W wydarzeniu wezmą udział także piłkarze Odry.

Turniej będzie miał charakter pikniku. Przygotowano atrakcje nie tylko dla zawodników biorących udział w zawodach, ale także dla ich rodzin i zainteresowanych. Jak mówi Bartosz Ryszka, prezes Opolskiej Izby Gospodarczej, wielu przedsiębiorców jest kibicami I-ligowego klubu ze stolicy regionu.

– Będzie to dodatkowa motywacja do wzięcia udziału w turnieju. Inicjatywa już cieszy się dużym zainteresowaniem. Myślę, że rywalizacja na oleskiej będzie zacięta, a reprezentacje opolskich firm będą ciekawe. Na pewno będzie co oglądać – zaznacza Ryszka.

Odra Business Cup odbędzie się po raz drugi. Zapisy potrwają do 7 czerwca. Drużyny poszczególnych firm muszą być złożone z pracowników i kadry kierownicze. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie klubu oraz w mediach społecznościowych Odry Opole.

Najnowsze artykuły