ReUżytkownia zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Ochrony Środowiska
W ReUżytkowni jutro (6.06) czekać będą na mieszkańców specjalne atrakcje i konkursy.
Odpadowe koło fortuny, konkurs „Makulatura to segregacji odpadów kultura”, gra miejska organizowana przez Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, spotkanie z prof. Uniwersytetu Opolskiego Tomaszem Ciesielczukiem oraz studentami kierunku Ochrony Środowiska – opolanie, którzy odwiedzą jutro placówkę przy Książąt Opolskich nie będą się nudzili. Oprócz tego każdy kto przyniesie jutro 5 kg makulatury, otrzyma zestaw toreb do segregacji.
Początek wydarzenia – o godzinie 11.00.







![Na Rynku tłumy. Opolanie usiedli do wspólnego śniadania [zdjęcia] 1c7d3fdc-f04d-4fdc-ae3b-6fa10557da72](https://czasnaopole.pl/wp-content/uploads/2026/04/x1c7d3fdc-f04d-4fdc-ae3b-6fa10557da72-150x150.jpeg.pagespeed.ic.HaV4DDJ8nl.jpg)

