Rezerwy Odry poza Opolem grają świetnie!

Trzecie zwycięstwo z rzędu na wyjeździe w 4 lidze wywalczyli piłkarze rezerw Odry. Tym razem opolanie triumfowali w Piotrówce 2-1.

Losy tego spotkania rozstrzygnęły się w pierwszym kwadransie gry, bo i wtedy padły wszystkie bramki. Bohaterem tego starcia śmiało można określić zaledwie 17-letniego Dominika Mrozka.

Zawodnik ten po niespełna 100 sekundach gry otworzył wynik meczu, a do tego pięć minut później podwyższył prowadzenie. Co prawda miejscowi niebawem za sprawą Dzikamai Gwaze zdobyli kontaktowego gola, ale więcej trafień już nie odnotowano.

Za to pojedynek wyraźnie się zaostrzył. Dość napisać, iż sędzia pokazał łącznie 13 żółtych kartek, z czego osiem otrzymali podopieczni Adama Berbelickiego.

Tak czy inaczej dzięki tej wygranej niebiesko-czerwoni przesunęli się na siódme miejsce w tabeli. Po ośmiu meczach mają na koncie 14 punktów przy bilansie bramek 13-9. Co ciekawe w zestawieniu gier na wyjazdach lepiej od nich spisują się tylko liderzy z Nysy.

LZS Piotrówka – Odra II Opole 1-2 (1-2)

Bramki: 0-1 Mrozek 2, 0-2 Mrozek 7, 1-2 Gwaze 15.

Odra: Kalinowski – Szrek, Lisowski Kowalski (75. Sparwasser), Kaczka (16. Głuszkiewicz) – Stępień (85. Garbiec), Hreben, Dąbrowski, Janicki, Paszkowski – Mrozek (46. Bober).

Żółte kartki: Bober, Dąbrowski, Hreben, Janicki, Kalinowski, Lisowski, Paszkowski, Stępień.