Ruszył ponownie program “Sportowy Dzielnicowy”

Program Sportowy Dzielnicowy czyli bezpłatne zajęcia sportowe z instruktorem, prowadzony przez urząd miasta, cieszy się dużym powodzeniem. Od początku września można ćwiczyć w 10 miejscach naszego miasta, w dziewięciu dzielnicach.

Na Zaodrzu zajęcia będą odbywać się w dwóch miejscach. Nowością jest to, że ćwiczyć będzie można również w I Dzielnicy, a dokładnie w Czarnowąsach.

– Program cieszył się dużym powodzeniem u mieszkańców miasta, dlatego zdecydowaliśmy się go poszerzyć – mówi Tomasz Lisiński, naczelnik wydziału sportu w urzędzie miasta. – Doszła nowa lokalizacja w Czarnowąsach i liczymy, że będzie też więcej ćwiczących. Zresztą ich stale przybywa. Zajęcia są bezpłatne, dlatego zapraszam wszystkich chętnych. Program jest dla wszystkich, niezależnie od wieku i stopnia wytrenowania. Będą ćwiczenia dla każdego.

W poniedziałki zajęcia, które trwają godzinę odbywać się będą: w Grudzicach (godz. 16.30, kompleks ul. Parandowskiego), w Czarnowąsach (godz. 17.00, boisko Orlik – ul. Krzanowicka) i na Zaodrzu (godz. 17.30, kompleks ul. Prószkowska).

We wtorki: na Malince (godz. 17.00, kompleks przy zbiegu ulic Piotrkowskiej i Koszalińskiej), w Szczepanowicach (godz. 18.00, boisko PSP nr 10) i w Bierkowicach (godz. 18.00, boisko przy ul. Bierkowickiej).

W środy: Zaodrze (godz. 17.30, park na osiedlu Dambonia) i na Chabrach (godz. 18.00, boisko PSP nr 11).

W czwartki Sportowy Dzielnicowy ma wolne 🙂

W piątki: w Grotowicach (godz. 16.30, kompleks przy ul. Złotej) i we Wróblinie (godz. 16.30, kompleks ul. Gminna).

W soboty i niedziele Sportowy Dzielnicowy też nie pracuje, ale my oczywiście zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu również w weekendy.

Na zdjęciu prowadzący zajęcia Sportowi Dzielnicowi: Monika Gocka i Patryk Komar.

 

Najnowsze artykuły