Ruszyły Dni Opola. Koncert Opole x Mystic 30 na początek

W Amfiteatrze zagrały największe gwiazdy związane wytwórnią Mystic, które zabrały Opolan w muzyczną podróż przez ostanie trzy dekady. Nie zabrakło rocka, punka, popu i piosenki poetyckiej. A to wszystko pod kierownictwem Tomasza Organka. Na scenie zameldowali się Artur Andrus, Czesław Śpiewa, Fisz, Siczka, Maria Peszek, Tomasz Organek, Spięty, Bela, którzy wykonali swoje najważniejsze utwory.

Najnowsze artykuły