Są już wejściówki na koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz

Można już kupować bilety na koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz, który odbędzie się w ramach Dni Opola. Występ gwiazd polskiego popu odbędzie się w Amfiteatrze.

Bilety w cenie 10 zł dostępne są w kasach NCPP oraz na stronie internetowej ncpp.opole.pl

Koncert zaplanowano na niedzielę 22 maja o godz. 20.30 i tym samym będzie ostatnim akcentem trzydniowej imprezy przewidzianej na cały ten weekend.

Wkrótce ogłoszone zostaną szczegóły, ale już wiadomo, że organizatorzy planują na nowo zaskoczyć dużą liczbą wydarzeń, w których każdy odnajdzie coś dla siebie. Na pewno będzie to gwarne święto miasta i jego mieszkańców, które zelektryzuje swoją energią i różnorodnością.

Tymczasem przypomnijmy, iż zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. Na przestrzeni lat osiągał wiele sukcesów, trafiając tym samym na szczyty wielu krajowych list przebojów.

Hity takie jak „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Orła Cień”, „Piosenka księżycowa”, „Pocałuj noc”, czy „Zanim zrozumiesz”, potrafią zanucić miliony Polaków. 5 lat temu ponownie połączyła siły z zespołem wokalistka Kasia Stankiewicz. Efektem tej współpracy są liczne nagrody, stale pojawiające się utwory w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych i sale koncertowe wypełnione po brzegi.