Samochody na minuty już w Opolu!

CarSharing to system wypożyczania samochodów na minuty, godziny i dni za pomocą telefonu komórkowego. Płacisz tylko za czas i przejechane kilometry. Nie ponosisz kosztów paliwa, parkowania w strefach płatnego parkowania, przeglądów i ubezpieczenia.

Auta, jakie mają do dyspozycji mieszkańcy Opola to pojazdy hybrydowe i elektryczne. Jakość samochodów jest wysoka, a ich wiek nie przekracza dwóch lat. Poza Toyotą Yaris, Corollą i CH-R opolanie mają także do dyspozycji Mercedesa GLA i Seata Aronę.

Aby skorzystać z usług, należy pobrać aplikację i zarejestrować się w systemie. Żeby to zrobić jedyne czego potrzebujemy to prawo jazdy i karta płatnicza. Następnym etapem jest znalezienie auta na mapie w telefonie, po czym po prostu wsiądziemy i pojedziemy w zaplanowaną przez nas trasę. Później samochód można zostawić gdziekolwiek chcemy w ramach strefy PANEK CarSharing.

Aplikacje można pobrać tutaj:
– na system iOS,
– na system Android.

Firma Panek CarSharing działa już w 21 miastach w Polsce. Opole dołączyło więc m.in. do takich miast jak Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Lublin czy Bydgoszcz. Każdy nowo zarejestrowany klient otrzyma także 20 złotych do wykorzystania na przejazdy.

Zachęcamy do obejrzenia wideo, gdzie pokazany jest system wypożyczania pojazdów:

Najnowsze artykuły