Sławice też mają szkolną „Olimpię”

Od kilku tygodni uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr XXXII w Sławicach testowali jej zalety i wytrzymałość. Już wiadomo, że się sprawdziły. Mowa o hali sportowej „Olimpia”, która jako kolejna już powstała przy opolskiej placówce oświatowej. Inwestycja kosztowała ponad 3 mln zł, z czego prawie 2,5 mln zł to dotacja z budżetu państwa, a pozostałą część sfinansowano z budżetu miasta Opola. Dziś podczas oficjalnego otwarcia hali, radości zarówno dyrekcji a przede wszystkim uczniów nie było końca. 

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 30-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, społecznymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły