Sławice też mają szkolną „Olimpię”
Od kilku tygodni uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr XXXII w Sławicach testowali jej zalety i wytrzymałość. Już wiadomo, że się sprawdziły. Mowa o hali sportowej „Olimpia”, która jako kolejna już powstała przy opolskiej placówce oświatowej. Inwestycja kosztowała ponad 3 mln zł, z czego prawie 2,5 mln zł to dotacja z budżetu państwa, a pozostałą część sfinansowano z budżetu miasta Opola. Dziś podczas oficjalnego otwarcia hali, radości zarówno dyrekcji a przede wszystkim uczniów nie było końca.




![Jak uczciliśmy rocznicę Konstytucji 3 Maja [zdjęcia] 260503_uroczystoesci 3 maja-137](https://czasnaopole.pl/wp-content/uploads/2026/05/x260503_uroczystoesci-3-maja-137-150x150.jpg.pagespeed.ic.og08XPoQE6.jpg)



