Anna Brzezińska – moje olimpijskie serce się raduje
Podczas 5. edycji zawodów „Nadzieje olimpijskie” na stadionie lekkoatletycznym gościli również oprócz młodych sportowców polscy olimpijczycy. Wśród nich dwukrotna uczestniczka Igrzysk, opolanka Anna Brzezińska. Biegaczka rodem z Brzegu, która przez wiele lat reprezentowała barwy Gwardii Opole nie ukrywa, że takie zawody pozwalają na wyszukanie „perełek” które w przyszłości mogą zostać talentami na światową miarę.





