Dreman sensacyjnie odpadł z walki o Puchar Polski

Nie tak wyobrażali sobie wyjazd do Siemianowic Śląskich futsaliści Dremana Futsal Opole Komprachcice w ramach walki o Puchar Polski. Nasz zespół uległ bowiem po dogrywce 5-8.

Od początku spotkanie 1/32 finału było bardzo wyrównane, a znacznie niżej notowani gospodarze (8 miejsce w grupie południowej 1 ligi) spisywali się naprawdę dobrze. Na tyle, że cały czas dotrzymywali kroku podopiecznym Jarosława Patałucha. Wszak do przerwy przegrywali tylko 3-4. wówczas to trafienia dla naszego zespołu zanotowali kolejno Arkadiusz Szypczyński, Ricardo Fernandes, Mateusz Węgrzyn (samobójcza) oraz Kacper Opatowski.

Po zmianie stron gospodarze nie tylko nie spuścili z tonu, ale i nawet wyszli na prowadzenie 5-4. Na szczęście do dogrywki doprowadził Nuno Chuva. W niej Dreman nie miał jednak za wiele do powiedzenia. Przedstawiciele FC Silesia BOX strzelili aż trzy bramki, dzięki czemu dość niespodziewanie triumfowali 8-5, eliminującym tym samym nasz zespół z dalszej rywalizacji o Puchar Polski.