REKLAMA

REKLAMA

To może być hit kolejki czyli Dreman w Łodzi przeciw Widzewowi

Zespół ze wschodniej części Łodzi jest rewelacją rozgrywek i po 15 kolejkach plasuje się na 7 miejscu z dorobkiem 21 punktów. Nasz Dreman Futsal Opole Komprachcice jest na 4 miejscu i zgromadził po 15 seriach spotkań punktów 25.

W pierwszym spotkaniu obu zespołów w Opolu w ramach drugiej serii meczów opolanie pewnie pokonali łodzian 4:1 a bramki dla naszej ekipy zdobywali: Vadym Ivanov, Nuno Andre, Loureiro Chuva, Kamil Kucharski i Denys Blank.

– Nie patrzymy w ogóle na tamten mecz bowiem oba zespoły przeszły znaczne przeobrażenia a Widzew stał się bardzo groźny nawet dla najlepszych w kraju – podkreśla drugi szkoleniowiec Dremana Dariusz Lubczyński. – Tak na prawdę to jedziemy do bardzo groźnego zespołu grającego twardo w polu i dobrze broniącego – dodaje trener Lubczyński.

Forma Widzewa rośnie. Zespół z Łodzi wygrał dwa ostatnie mecze i to na wyjazdach w Chojnicach i Lesznie. Z kolei na własnym parkiecie w ostatnich pięciu spotkaniach Widzewiacy przegrali aż 4 razy. To jednak nie może mylić co do jakości gry tej ekipy. Co ciekawe Widzew do tej pory nie zremisował, żadnego spotkania. Wygrał 7 razy i przegrał 8. Opolsko-Komprachcicka ekipa legitymuje się bilansem 7 wygranych 4 remisów i 4 porażek.

Dzisiejsze /sobota 21.01./ spotkanie w Łodzi rozpocznie się o 19:00.