Opolanie walczyli o punkty do rankingu

Siódemka przedstawicieli AZS-u Politechniki Opolskiej wzięła udział w kolejnej edycji Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku. Wśród nich najlepiej spisała się Magdalena Zych.

Zresztą nie tylko wśród opolan wszak zwyciężyła w klasyfikacji ogólnej u kobiet. W Giżycku triumfowała bowiem zarówno na 500 jak i na 1000m, z kolei na 1500m była druga.

W pierwszej dziesiątce trzykrotnie przyjeżdżała także Laura Michalska, która finiszowała dwukrotnie na piątej lokacie, a raz na siódmej. 12 miejsce w zestawieniu łącznym zajęła natomiast Liliana Albańska, 17 była Magdalena Wilga, a 20 Oliwia Szeler.

W kategorii mężczyzn startowali Noel Vreuls i Marek Gierczak. Ten pierwszy zakończył zmagania na 14 pozycji (m. in. 10 lokata na 1500m), a ten drugi na 17.