Cenny remis Odry w Głogowie

25 pojedynek między tymi zespołami zakończył się podziałem punktów.

Do przerwy to Odra nadawała ton rywalizacji. Praktycznie pierwsza groźna akcja naszego zespołu zakończyła się bramką. W pole karne ruszył Tomasz Mikinić podał wzdłuż linii a na piątym metrze stał dobrze ustawiony Maciej Makuszewski, który zdobył gola. Niestety podopieczni Piotra Plewni nie cieszyli się prowadzeniem zbyt długo. W 9. minucie po strzale z pola karnego odbitą przez naszego bramkarza futbolówkę dobił skutecznie Mateusz Bochniak i zrobiło się 1:1. W 16 minucie powinno być 2:1. Niestety po analizie var i decyzji sędziego rzut karny wykonywany przez Mikinićia obronił bramkarz gospodarzy.

Opolanie nie zamierzali jednak rezygnować i w 21. minucie  po uderzeniu Mateusza Marca, którego nie upilnowali obrońcy Odra ponownie objęła prowadzenie tym razem 2:1. Pod koniec pierwszej połowy opolanie mogli podwyższyć prowadzenie. Wszędobylski Mikinić mocno uderzył pod poprzeczkę ale jego strzał z najwyższym trudem wybronił Dybowski.

W drugiej połowie do ataku ruszył Chrobry. W 62 minucie z lewej strony w pole karne wpadł Sebastian Steblecki i płaskim strzałem pokonał naszego golkipera. Mimo kilku groźnych prób z obu stron wynik już nie uległ zmianie.

Odra po rozegranych 12. meczach zajmuje 17. miejsce z dorobkiem 11 punktów. Tyle samo mają wyprzedzające ją Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna. Liderem Fortuna 1. ligi jest Ruch Chorzów z dorobkiem 25 punktów.