Odra II Opole wysoko wygrała w Graczach

Świetnie zaprezentowali się w sobotę piłkarze rezerw Odry Opole. Nasz zespół w walce o punkty 4 ligi rozbił w Graczach tamtejszy Skalnik 4-1.

Spotkanie zaczęło się nieźle dla gości, którzy po upływie kwadransa gry wyszli na prowadzenie. Dało im je trafienie Maksymiliana Paszkowskiego. Później gra nieco się wyrównała, ale niebiesko-czerwoni nie dali się wyprowadzić w pole.

Sami z kolei w końcówce pierwszej odsłony podwyższyli stan posiadania. Tym razem do siatki gospodarzy piłkę posłał Mikołaj Owsiak.

To jednak nie załamało rywali, którzy po zmianie stron dążyli do zminimalizowania strat. Aż wreszcie udało się im zdobyć kontaktowego gola. Uczynili to na półmetku drugiej części. Próbowali także pójść za ciosem.

Opolanie jednak odpowiednio stonowali ich zapędy. W dodatku sami zaprezentowali się kapitalnie w ostatnich 10 minutach. Najpierw „wynik zamknął” ten, który go otworzył, a w doliczonym czasie gry miejscowych dobił Stanislav Hreben.

Odra II rozpoczęła to spotkanie w składzie: Kalinowski – Garbiec, Owsiak, Jadeszko, Głuszkiewicz, Klimek, Dąbrowski, Kaczka, Hreben, Sparwasser, Paszkowski.