Odra zagubiona w Puszczy

Nie udał się kolejny ligowy występ pierwszoligowej Odrze Opole. Nasz zespół przegrał przed własną publicznością z Puszczą Niepołomice 2:3.

O losach spotkania w dużej mierze zdecydował początek meczu. W 6 minucie po strzale a właściwie dobitce Piotra Mrozińskiego po interwencji naszego bramkarza goście objęli prowadzenie. W 31 minucie było już 2:0 dla przyjezdnych. Rzut karny na bramkę zamienił bowiem Lucjan Klisiewicz.

Nadzieję na lepszy wynik wlał w serca kibiców Odry w 48 minucie Maksymilian Tkocz. Jego niezbyt mocny ale precyzyjny strzał zmniejszył straty do 1:2. Niestety 10 minut później było już 1:3.

W polu karnym “oderwał się ” od naszych obrońców Tomasz Wojcinowicz i strzelił nie do obrony dając prowadzenie Puszczy 3:1. Nie mając nic do stracenia opolanie próbowali zmienić losy meczu. Nasza drużyna miała 13 sytuacji bramkowych w całym meczu, ale oddała tylko 5 celnych strzałów. W 82 minucie pojawiła się nadzieja na remis bowiem gola zdobył Mateusz Marzec i zrobiło się 2:3. Niestety na wyrównanie zabrakło czasu.

Po 13 seriach spotkań Odra pozostaje na przedostatnim 17 miejscu w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Na kolejne spotkanie Odra jedzie do Rzeszowa gdzie zmierzy się ze Stalą (16.10)