Rezerwy Odry Opole gromią na koniec walki w 4 lidze

Piłkarze rezerw Odry Opole zakończyli sezon 2021/22. I było to zakończenie bardzo udane, gdyż rozbili oni na swoim boisku OKS Olesno 7-0.

Co ciekawe łupem bramkowym podzielili się dwaj piłkarze: Edmund Machnik zanotował bowiem w tym starciu cztery trafienia, a Marcel Sluga trzy.

Wszystko zaczęło się od tego pierwszego, który „napoczął” rywala zanim upłynęło 100 sekund gry. Ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 gdy inauguracyjna odsłona dobiegała półmetka. Sluga z kolei zdobył „gola do szatni”. 10 minut po zmianie stron Machnik miał już hat tricka, a kwadrans później dołożył czwartą bramkę. Końcówka należała już do drugiego z wymienionych.

Odra II w tym spotkaniu zagrała w składzie: Wójcik – Kaczka, Głuszkiewicz, Dąbrowski (46. Witek), Kowalski (63. Mróz), Janicki (56. Garbiec), Drescher, Duda (56. Michał Wróbel), Sparwasser (72. Stolarewski), Sluga, Machnik.

Tak czy inaczej podopieczni Adama Berbelickiego finiszowali na piątej pozycji w zestawieniu, ale uzbierali tyle samo punktów co trzeci w stawce LZS Starowice. W 34 meczach zdobyli bowiem 60 punktów przy bilansie goli 74-41.

Warto tu odnotować, iż poziom wyżej awans zyskała Polonia Nysa, a do klasy okręgowej spadły LZS Skorogoszcz, Chemik Kędzierzyn-Koźle i TOR Dobrzeń Wielki. Jako, że od przyszłego sezonu 4 liga wraca do liczby 16 ekip, to beniaminki będą tylko dwa: LZS Walce oraz LZS Jełowa lub KS iPrime Bogacica.