Odra Opole przygotowuje się już do piłkarskiej wiosny. Znamy plany

Piłkarze Odry Opole rozpoczęli przygotowania do wiosennych zmagań na zapleczu elity. Znamy dokładną rozpiskę najbliższych działań niebiesko-czerwonych.

Na początek zadysponowano im badania wydolnościowe na terenie Politechniki Opolskiej, a w najbliższym czasie będą trenowali na własnych obiektach, z kolei w dniach 23-29 stycznia czeka ich zgrupowanie we Władysławowie-Cetniewie. Najpierw jednak 22 stycznia czeka ich pierwszy sparing, kiedy to na boisku przy ul. Hallera ugoszczą Polonię Bytom.

Cztery dni później zmierzą się z Chojniczanka Chojnice, a po następnych trzech dniach z Arką Gdynia. Miejsce tych spotkań na razie nie zostało podane do wiadomości bo w tych dniach niebiesko-czerwoni przebywać będą na obozie, którego szczegóły i dokładne miejsce jest jeszcze ustalane.

Następnie 4 lutego opolanie zagrają we Wrocławiu ze Ślęzą, a 12 dnia tego miesiąca podejmą Skrę Częstochowa (boisko przy ul. Hallera). Tydzień później z kolei udadzą się do Katowic na starcie z miejscowym GKS-em.

Przypomnijmy, iż pierwszy mecz rundy wiosennej zaplanowano na weekend 26-27 lutego. Wtedy to Odra zagra w Sosnowcu z Zagłębiem.