Porażka rezerw Gwardii Opole w ramach 2 ligi

Nie udał się wyjazd rezerw Gwardii Opole do Oleśnicy w ramach 2 ligi dolnośląskiej. Nasi piłkarze ręczni przegrali tam bowiem z tamtejszym SPR-em 20:23.

Podopieczni Marka Jagielskiego nie weszli zbyt dobrze w ten mecz, a pierwszego gola zdobyli dopiero po sześciu minutach gry. Na szczęście rywale także nie byli zbytnio skuteczni i nie zdołali zbudować zbytniej przewagi.

Zresztą po kwadransie rywalizacji to goście objęli prowadzenie, a później mieliśmy już bardzo wyrównany bój. Niemniej na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 9:8  dla gospodarzy. Po zmianie stron bramek padało już znacznie więcej, aczkolwiek żadna ze stron długo nie potrafiła przejąć bardziej inicjatywy.

Aż wreszcie na początku ostatniego kwadransa miejscowi podkręcili tempo i szybko odskoczyli na cztery piłki więcej. Takiego dystansu opolanie już nie zdołali odrobić i skończyło się ich porażką.

SPR Oleśnica – Gwardia II Opole 23:20 (9:8)

Gwardia II: Lellek 1, Drojma – Adamski 5, Jendryca 5, Rawecki 3, Zawadzki 3, Chmielewski 2, Wandzel 1, Białowąs, Janikowski, Zych.