„Suprejedynki” porwały opolską publiczność

Po latach przerwy do programu Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki powróciły „Superjedynki”. I był powrót w mocnym stylu. Na scenie opolskiego Amfiteatru mogliśmy usłyszeć m.in. legendy polskiego rocka.

Drugi dzień Festiwalu od kilku tygodni rozpalał emocje w fanach muzyki. Gdy tylko pojawiła się lista artystów, którzy mieli zaśpiewać podczas koncertu „Superjedynek” od razu pojawiły się głosy, że może być to najciekawszy koncert 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Potwierdziła to także sama publiczność, która w ekspresowym tempie wykupiła bilety na drugi dzień Festiwalu. I miała dobre przeczucie. Artyście występujący w koncercie „Superjedynek” sprawili, że publiczność rzadko kiedy siedziała na swoich miejscach,

Zadbały o to gwiazdy polskiego rocka: Lady Pank, Wilki, Big Cyc, Bajm, Proletaryat, Kobranocka, Kasia Kowalska, Krzysztof Zalewski, Tomek Lipiński, Oddział Zamknięty, Sztywny Pal Azji, Chłopcy z Placu Broni. Koncert poprowadził Marcin Daniec legendarny kabareciarz i satyryk.

 

Najnowsze artykuły