Światowy sukces opolskiej Nutricii

Światowe Forum Ekonomiczne doceniło opolski zakład przyznając mu nagrodę “Digital Lighthouse Award”

To prestiżowa nagroda bowiem o jej uzyskanie starało się ponad tysiąc firm ze świata a my otrzymaliśmy ją jako jedyni w Europie – poinformował podczas specjalnego spotkania w siedzibie firmy Andrzej Drosik, dyrektor Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu. – Jest to dla nas szczególnie cenne bowiem dotyczy stosowania narzędzi cyfrowych w przeprowadzaniu procesów produkcyjnych a nasi pracownicy potrafią efektywnie wdrażać i wykorzystywać – dodaje dyrektor Drosik.

Przypomnijmy, że Zakład Produkcyjny Nutricia w Opolu to nowoczesna i największa fabryka grupy spółek Danone w Europie. Firma, która w ubiegłym roku (2021) obchodziła jubileusz 75-lecia wytwarza wartościową żywność, która trafia do najbardziej wymagających konsumentów – niemowląt i małych dzieci na całym świecie, o czym pisaliśmy tutaj:

https://bit.ly/3CPyPBP

W tegorocznej edycji “Digital Lighthouse Award” uhonorowanych zostało tylko 11 firm z całego świata.

 

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 25-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły