„Szadź” nominowana do TeleKamer!

Oparta na książce Igora Brejdyganta opowieść przypadła do gustu Polakom. Średnio serial „Szadź” w TVN oglądało 1,24 mln widzów. Produkcja dała stacji drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Wpływy z reklam wyniosły aż 13,53 mln zł. Nic dziwnego, że serial otrzymał więc nominację do telekamery.

Nominację otrzymały jeszcze takie seriale, jak: „BrzydUla”, „Leśniczówka”, „Ludzie i bogowie”, „Przyjaciółki” czy „Stulecie winnych”. Warto także wspomnieć, że „Szadziowy” Piotr Wolniczki, czyli Maciej Stuhr otrzymał nominację w kategorii Aktor Roku. 

Przypomnijmy, że „Szadź” to 7-odcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle, którego akcja rozgrywa się w Opolu. Fabuła serialu skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską. W powstałym na motywach powieści Igora Brejdyganta projekcie w głównych rolach występują Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska. W obsadzie serialu znaleźli się również: Bartosz Gelner, Cezary Łukaszewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno i Mirosław Zbrojewicz.

Głosować na „Szadź” do 11 lutego można tutaj -> GŁOSUJ NA SZADŹ