Odszedł Alfred Willim, legenda Opola
W nocy 24 marca odszedł Alfred Willim. Jeszcze 3 miesiące temu brał udział w jubileuszu 70-lecia Młodzieżowego Domu Kultury w
Czytaj dalejW nocy 24 marca odszedł Alfred Willim. Jeszcze 3 miesiące temu brał udział w jubileuszu 70-lecia Młodzieżowego Domu Kultury w
Czytaj dalej