Dzięki technologii też mogą zdobywać szczyty czy żeglować
O tym jak sprawić by osoby z niepełnosprawnościami jak najczęściej miały możliwość korzystać z przestrzeni zewnętrznych, mówiono w Opolu podczas
Czytaj dalejO tym jak sprawić by osoby z niepełnosprawnościami jak najczęściej miały możliwość korzystać z przestrzeni zewnętrznych, mówiono w Opolu podczas
Czytaj dalej„Standardy Dostępności w Samorządzie” były głównym tematem tegorocznego II Opolskiego Forum Koordynatorów Dostępności, które odbyło się w Opolu. Wzięli w
Czytaj dalejRuszyły zapisy na II Opolskie Forum Koordynatorów ds. Dostępności, które odbędzie się 13 maja w godz. 10:00 – 15:00 na
Czytaj dalej