Artyści Teatru Lalki i Aktora lecą do Meksyku
Spektakl „Każdego dnia jest mi żal” Artura Pałygi, w reżyserii Katarzyny Dudzic-Grabińskiej i Karoliny Gorzkowskiej (na zdjęciu), został zaproszony do
Czytaj dalejSpektakl „Każdego dnia jest mi żal” Artura Pałygi, w reżyserii Katarzyny Dudzic-Grabińskiej i Karoliny Gorzkowskiej (na zdjęciu), został zaproszony do
Czytaj dalej