„WygrajMY z miażdżycą”. USK podsumowuje pierwszy rok akcji
600 mieszkańców naszego regionu zostało włączonych do projektu badawczego nad miażdżycą i wielochorobowością, który od roku prowadzi Uniwersytecki Szpital Kliniczny.
Czytaj dalej600 mieszkańców naszego regionu zostało włączonych do projektu badawczego nad miażdżycą i wielochorobowością, który od roku prowadzi Uniwersytecki Szpital Kliniczny.
Czytaj dalej