Tłum jubilatów na Diamentowe i Złote Gody

40 par z Opola świętowało w Ratuszu jubileusz długoletniego pożycia, z czego dwie obchodziły Diamentowe Gody. W sali im. Karola Musioła Urzędu Miasta jubilaci zostali wyróżnieni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Nie zabrakło kwiatów, gratulacji i symbolicznej lampki szampana. Wyróżnień było tak dużo, że zorganizowano je w dwóch turach.

Pary obchodzące Diamentowe Gody:

Krystyna i Wiesław Lewandowscy, Irena i Walter Czokowie

Pary obchodzące Złote Gody:

Barbara i Roman Abłażejowie, Janina i Wojciech Bemowie, Henryka i Marian Bermanowie, Joanna i Romuald Biesiadowie, Maria i Jan Ciesielscy, Janina i Zygmunt Czartoryscy, Wanda i Piotr Diechtiarowie, Bogusława i Bogdan Harańczykowie, Halina i Michał Jazienieccy, Gabriela i Helmut Koziolowie, Irmgarda i Jan Kremerowie, Krystyna i Łukasz Mielnikowie, Danuta i Henryk Perszkowie, Ewa i Henryk Rozenbajgerowie, Alfreda i Tadeusz Rychlewscy, Krystyna i Andrzej Rygalscy, Elżbieta i Andrzej Tworkowie, Wanda i Jan Walczykowie, Karolina i Stanisław Wierzgoniowie, Barbara i Zygmunt Chudykowscy, Henryka i Jan Ćwiąkałowie, Teresa i Fryderyk Dąbrowscy, Maria i Andrzej Dobrowolscy, Danuta i Władysław Kocierzowie, Maria i Zbigniew Kowalczykowie, Adelina i Erhard Lazikowie, Mirosława i Krzysztof Łukasińscy, Anna i Jacek Malczewscy, Wiesława i Zbigniew Orlińscy, Urszula i Piotr Sabramowiczowie, Mirosława i Piotr Sakwińscy, Anna i Władysław Sawiccy, Jadwiga i Ryszard Sianożeńscy, Jadwiga i Ryszard Stańczykowie, Wiesława i Stanisław Szemrajowie, Elżbieta i Zbigniew Tęczarowie, Irena i Stanisław Zarzeccy, Wanda i Jan Zawadowie.

Najnowsze artykuły