To już dziś! Wracają rozgrywki Fortuna 1 Ligi!

To bardzo wyczekiwany moment przez kibiców. Wreszcie wracają rozgrywki Fortuna 1. Ligi, w której występuje Odra Opole. Przed podopiecznymi trenera Dietmara Brehmera trudne wyzwanie, bowiem w półtora miesiąca jest do rozegrania aż 14 spotkań.

Do rozgrywek Odra powróci meczem w Radomiu z Radomiakiem w ramach 23. kolejki. Spotkanie opolskich piłkarzy zostanie rozegrane w czwartek 4 czerwca, początek o godz.  18:10. To starcie będzie transmitowane w Polsacie Sport oraz na stronie internetowej stacji.

Najważniejszą wiadomością dla kibiców jest fakt, że będą mogli wrócić na trybuny od 19 czerwca. Na stadionie przy ulicy Oleskiej będzie mogło przebywać maksymalnie 999 osób, aby uniknąć traktowania meczu jako imprezy masowej. Pierwszy mecz na którym będą mogli pojawić się kibice w Opolu zostanie rozegrany właśnie 19 czerwca. Odra podejmie wtedy Chrobrego Głogów.

Zanim jednak sympatycy niebiesko-czerwonych będą mogli wrócić na trybuny, rozegrane zostaną cztery kolejki – z wcześniej wspomnianym Radomiakiem, później w Opolu z mającym ekstraklasowe aspiracje GKS-em Jastrzębie. Kolejne spotkania to starcia z Wartą Poznań (13 czerwca, godz. 15:10, spotkanie domowe) oraz Sandencją Nowy Sącz (16 czerwca, godz. 20:40, spotkanie wyjazdowe). Wszystkie będą transmitowane w Polsacie Sport, bądź za pośrednictwem IPLA.tv.

Przed opolskim zespołem trudne zadanie, bowiem w 14 meczach muszą wrócić na miejsce niezagrożone spadkiem, a następnie je utrzymać. Do 15. GKS-u Bełchatów tracą tylko dwa punkty, a biorąc pod uwagę świetną grę Odry na własnym boisku – jest na to spora szansa!

Najnowsze artykuły