Trwają zapisy na targi EDU Opole i warsztaty

Zastanawiasz się nad wyborem szkoły, kierunku studiów, szukasz zajęć dodatkowych, oferty kształcenia lub podniesienia kwalifikacji zawodowych? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK – nie może cię zabraknąć na targach EDU OPOLE 2020.

Targi są miejscem prezentacji kompleksowej oferty edukacyjnej i skierowane do: młodzieży poszukującej oferty kształcenia oraz zajęć pozaszkolnych, dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników oświatowych. Coś dla siebie znajdą osoby chcące zapoznać się z ofertą edukacji uzupełniającej i doskonalenia zawodowego oraz w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych, jak również poszukujące możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Targi to także świetna okazja dla przedsiębiorców. Będą mogli bowiem porozmawiać z potencjalnymi kandydatami na przyszłych pracowników, ale też się zareklamować w ramach pakietów sponsorskich.

Impreza potrwa dwa dni od godz. 9.00 do 15.00, a rok temu odwiedziło ją blisko 8000 osób! Wstęp jest bezpłatny. Wciąż można zgłosić swój udział (należy wypełnić specjalny formularz na stronie www.eduopole.cwkopole.pl) i zając stanowisko wystawiennicze.

W trakcie targów odbywać będą się także warsztaty dla dzieci i młodzieży (w godz. 10.00 – 13.00). Udział w nich może wziąć grupa 50 osób, a zapisy przyjmowane są drogą mailową: malgorzata.jazienicka@cwkopole.pl. Warsztaty poprowadzą Piotr Zawadzki, Piotr Kozil i pracownicy Ochotniczego Hufca Pracy w Opolu

Warsztaty

Projektanci  Przyszłości – warsztat, dzięki któremu uczniowie identyfikują swoje cele, pasje i budują realistyczny plan ich realizacji. Warsztat daje ukierunkowanie i konkretną wizję na przyszłość, wzmaga motywację do osiągania życiowych sukcesów i rozwoju. Tworzony językiem młodego pokolenia.

Poszukiwacze Pasji – dzięki temu modułowi szkoleniowemu młodzież odnajdzie swoją pasję i zbuduje poczucie własnej wartości. Głównym celem warsztatu jest odnalezienie tego, co jest najbardziej wartościowe w życiu dla każdego uczestnika i podbudowanie na tym poczucia wartości i wyższego poziomu zrozumienia siebie oraz samoakceptacji.

Pełni Akceptacji – warsztat, który podnosi poziom poczucia własnej akceptacji oraz pomaga docenić swoją indywidualność. Uczniowie zyskują motywację do pogłębiania samo zrozumienia i samoakceptacji.

Pogoda na zawody. Czym jest barometr i jak go używać – grupa starsza

Czy i ja mogę zostać bohaterem? – grupa młodsza.

Trzaski, szumy i piski- komunikacja w praktyce – grupa starsza

Co sytuacja  to autoprezentacja- jak dobrze się zaprezentować – grupa młodsza

Jak uwolnić talenty? – każdy z nas ma talenty i wyjątkowy potencjał. Niestety niewiele osób w to wierzy… Aż 91% młodych opolan uważa, że nie ma talentów. To przerażające dane. Zapraszamy na praktyczny warsztat uwalniania talentów. Pokażemy jak dotrzeć do swojego wyjątkowego potencjału.

Jak znaleźć pracę życia? – jakie jest Twoje powołanie? Czy wiesz, że w Polsce aż 71% osób pracujących nie lubi swojej pracy? W jaki sposób zarabiać robiąc to co kochasz? Chcesz wiedzieć więcej o swoich mocnych stronach, talentach i życiowej misji? Zastanawiasz się jak pogodzić pasję i powołanie z pracą? Jak żyć bardziej twórczo, robiąc to, do czego jesteś stworzony/a? Zapraszamy na konkretny warsztat.

Jaką ścieżkę edukacji wybrać? – wiele osób zastanawia się jaką szkołę wybrać. Jaki profil jest dla mnie najlepszy? Jak dopasować szkołę do moich potrzeb? Jeżeli masz podobne dylematy to zapraszamy na praktyczny warsztat, który pomoże wypracować własną drogę edukacyjną.

Najnowsze artykuły