Urszula zaśpiewa dla Katedry

Każda złotówka zebrana na remont opolskiej Katedry jest bezcenna. Zapraszamy na kolejną inicjatywę z tym związaną. Przed nami koncert muzycznej gwiazdy – Urszuli.

Rozpocznie się on w niedzielę 27 października o godz. 18.00 w auli seminaryjnej Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Drzymały 1. Urszula wystąpi oczywiście ze swoimi największymi przebojami. Będzie też można posłuchać Anny Marii Mbayo, która zaśpiewa własne interpretacje utworów Czesława Niemena.

– Obiecuję koncert akustyczny, klimatyczny z dobrą zabawą dla starszej i młodszej publiczności – mówi ks. Jerzy Kostorz, współorganizator wydarzenia.

Po bilety-cegiełki o wartości 30, 40 i 60 zł można się zgłaszać przy ul. Drzymały 1, na furcie opolskiej kurii oraz w kancelarii parafii katedralnej. Szczegóły na stronie www.wk.diecezja.opole.pl lub pod nr. tel. 664 477 422. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz odbudowy Opolskiej Katedry.

Dotychczasowe remonty zabytkowego kościoła pochłonęły już ok. 13 mln. zł (3 mln zł to wkład własny). Całość renowacji szacuje się na około 30 mln zł.

Najnowsze artykuły