W ten weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze związane z odwodnieniem. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego.

Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja z Opola. Będą one polegały na usunięciu awarii układu odwodnienia ulicy Wojska Polskiego pod wiaduktem kolejowym. Roboty będą wykonywane od soboty od godziny 12:00 do poniedziałku (10.06) do godziny 4:30.

W tym czasie ulica Wojska Polskiego będzie nieprzejezdna. Ze względu na technologię robót oraz na ograniczony obszar jezdni murami oporowymi wprowadzone zostanie całkowite zamknięcie fragmentu tej ulicy na odcinku blisko 100 metrów. Utrzymany z jednej strony będzie natomiast ruch pieszy (od strony Biedronki).

Zgodnie ze zgłoszoną tymczasową organizacją ruchu wprowadzone zostaną objazdy. W kierunku Raciborza i Krapkowic ulicami Niemodlińską i Prószkowską. W kierunku Kluczborka i Wrocławia ulicami Prószkowską oraz Niemodlińską. W czasie zamknięcia drogi wprowadzone czasowo zostanie oznakowanie pionowe, które między innymi będzie informowało o przebiegu tych objazdów.

Najnowsze artykuły