REKLAMA

REKLAMA

W weekend bawimy się na dwóch dużych imprezach

W ostatnie dni wakacji czekają nas duże atrakcje. W sobotę odbędzie się festyn “Święto Lata” w parku na osiedlu Armii Krajowej, a w niedzielę nad Stawem Zamkowym mamy “Przedłużenie Wakacji”. Atrakcji na tych imprezach będzie cała masa, a będą one bezpłatne. 

Święto Lata w parku na osiedlu AK potrwa w sobotę od godz. 14.00 do 22.00. W strefie rekreacji i sportu (od godz. 14.00 do 18.00) będzie: wielobój rodzinny z nagrodami (nagroda główna to hulajnoga gigant), miniboiska do piłki nożnej i unihokeja, ryksza, ścianka wspinaczkowa, dmuchane atrakcje, pokaz zumby, waga do pomiaru składu ciała, sportowy challenge. Oprócz tego w planie są: warsztaty makramy i wyrobu biżuterii, strzelanie z łuku, tańce plebejskie, walki rycerskie. O godz. 18.00 rozpocznie się dyskoteka dla dzieci, a od godz. 19.00 dla starszych. Dla osób specjalnie przebranych będą nagrody. Oprócz tego w czasie festynu będzie można uzyskać informacje o różnych projektach miejskich.

Na niedzielę zapraszamy natomiast na festyn “Przedłużenie Wakacji” na Staw Zamkowy przy ul. Barlickiego. Potrwa on od godz. 12.00 do 19.00, a opierać się będzie na różnych zabawach i aktywnościach wodnych. W programie m.in. Skimboard – “Akademia Surfera” (sztuczny tor wodny): szkolenia i pływanie pod okiem instruktorów, zawody z udziałem uczestników szkoleń, pokazy w wykonaniu skimboarderów, zabawy, konkursy w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu trudności; SUPing – nowy, przyjemny i jednocześnie najbezpieczniejszy wymiar sportu wodnego łączącego zalety deski i wiosła, czyli windsurfingu i kajaka. Nie potrzeba wiatru wystarczy woda oraz pięć minut na naukę podstaw; Sup Joga – ćwiczenia jogi na desce na wodzie; Winchsurf alternatywny surfing – bez wiatru i prawdziwej fali możemy szaleć dzięki profesjonalnej wyciągarce, która umożliwia pływanie na: desce surfingowej, wakeboardzie, kneeboardzie, kanapie wodnej oraz wielu innych dmuchanych zabawkach; Waterball (kule wodne). Do tego chociażby nauka jazdy na rolkach. Wszystko przy dźwiękach muzyki granej przez DJ-a w aranżacji tropikalnej plaży.

Nawet nie ma się co zastanawiać, czy warto przyjść na te imprezy :).

Na zdjęciu ubiegłoroczny festyn “Przedłużenie wakacji”.

Najnowsze artykuły