Wakacyjny kurs fotografii. Darmowe warsztaty dla opolan

Fundacja 2.8 wspólnie z Muzeum Śląska Opolskiego zaprasza na szybki przedwakacyjny kurs z fotografii. Zajęcia są skierowane  dla osób, które skończyły 16. rok życia i są początkującymi w dziedzinie fotografii.

Podczas czterech weekendowych sobót uczestnicy zajęć poznają podstawy fotografii, zdobędą umiejętności niezbędne do wykonywania zdjęć plenerowych. Instruktorzy przekażą tajniki wykonywania portretów oraz zdradzą sztukę robienia zdjęć nocnych i podstaw obróbki komputerowej. Ważne aby każdy uczestnik posiadał swój aparat fotograficzny, najlepiej z wymienną optyką, co umożliwi lepsze eksperymentowanie z różnymi ustawieniami i technikami robienia zdjęć.

To pierwsza edycja wydarzenia, którą robimy wspólnie z Muzeum Śląska Opolskiego, wcześniej robiliśmy takie zajęcia na jesień wspólnie z Galerią Sztuki Współczesnej. Będą to cztery spotkania i cztery weekendy w następujących terminach: 25 maja w godz.10:00-12:00 w Muzeum Śląska Opolskiego, 31 maja w godz. 20:00-22:00 w okolicach Filharmonii Opolskiej, 8 czerwca w godz. godz. 10:00-12:00 w Muzeum Wsi Opolskiej i 15 czerwca w godz. 10:00-12:00 w Muzeum Śląska Opolskiego – wyjaśnia Michał Grocholski z Fundacji 2.8.

Aby zapisać się na zajęcia należy wysłać maila na adres: kontakt@dwaosiem.pl w tytule wpisując: „Wakacyjna szkoła fotografii”. W treści maila wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj posiadanego sprzętu. W projekcje może wziąć udział 25 osób, a rekrutacja zakończy się 20 maja br. Warto podkreślić, że udział w zajęciach jest bezpłatny.

fot. Fundacja 2.8

Najnowsze artykuły