Wejdź na basen bez kolejki. Wystarczy pobrać aplikację Opole+

Tylko wczoraj (10.07) Basen „Błękitna Fala” odwiedziło ok. 2000 osób. Spora liczba osób, które chcą się ochłodzić, generuje kolejki, którym łatwo zapobiec używając miejskiej aplikacji Opole+.

Ponad 40-stopniowe upały dają się we znaki wszystkim. Ochłody mieszkańcy szukają m.in. na basenie pod chmurką. Wiele osób przychodzących na obiekt staje do kolejki, która mimo 4 osób obsługujących kasy i dwóch osób weryfikujących bilety utrzymuje się przez cały dzień.

Pracownicy MOSIR-u przekonują, aby skorzystać z prostego rozwiązania. – Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji Opole+, trwa to kilka minut i po zakupie biletu on-line podchodzimy do bramki, gdzie odbywa się szybka weryfikacja przez naszego pracownika. Wejście jest szybkie i proste – wyjaśnia Samanta Stachowicz – kierowniczka basenu.

Posiadacze karty Opolska Rodzina także kupią w aplikacji bilet za złotówkę. – Ściągnięcie nie jest trudne, wczoraj pomagaliśmy mieszkańcom stojącym w kolejce w założeniu Opole+, aby usprawnić wejście na basen. Do czego jeszcze raz, gorąco zachęcam – dodaje Stachowicz.

Najnowsze artykuły