Wielka przeprowadzka opolskiego oddziału NFZ

W celu ułatwienia dostępu pacjentów do korzystania z usług Opolskiego Oddziału NFZ od 1 kwietnia 2020 roku definitywnie zmieni lokalizację i przenosi się z ul. Głogowskiej 37 w Opolu na ul. Ozimską 72a. Aktualnie trwa przeprowadzka i w okresie przejściowym pacjenci mają możliwość załatwiania swoich spraw w obu budynkach.

Zachęca się jednak do odwiedzenia nowej siedziby NFZ. Nowy budynek znajduje się blisko ścisłego centrum Opola, w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publicznych, a Oddział w nowej lokalizacji utworzył nowoczesną salę obsługi klientów Narodowego Funduszu Zdrowia. Przede wszystkim jednak znacznie poprawi się dostępność do siedziby NFZ, ponieważ nowa lokalizacja Oddziału umożliwia bardzo dobry dostęp do transportu publicznego i dróg wyjazdowych.

W pobliże obiektu dojeżdża osiem autobusów, w tym pięć z rejonu dworca PKP Opole Główne. Do biurowca można też łatwiej dojechać lub dojść z pobliskich dużych dzielnic miasta. Co więcej nowy budynek jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Od 1 kwietnia 2020 roku Oddział będzie działał w całości w nowej lokalizacji.

W związku z tym korespondencję oraz faktury należy już kierować na nowy adres:

Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
ul. Ozimska 72 a
45-310  Opole

Najnowsze artykuły