REKLAMA

REKLAMA

Sylwester w Opolu. Znamy już tegoroczne gwiazdy!

Na koncercie pod opolskim Amfiteatrem wystąpią: Jary Oddział Zamknięty oraz Grubson. Publiczność rozgrzeją: Jarecki oraz Dj BRK

Witanie Nowego Roku na świeżym powieytrzu to już tradycja w naszym mieście. W ostatni dzień 2019 roku spotkamy się na parkingu pod Amfiteatrem przy ul. Barlickiego. Tam powstanie scena, na której wystąpią artyści. Zabawa 31 grudnia ruszy o godz. 20.30. Imprezę poprowadzi w roli konferansjera Donat Przybylski. Nie zabraknie dobrej muzyki dla młodego pokolenia, ale też dla tych urodzonych nieco wcześniej.

Imprezę rozkręcą Jarecki oraz Dj BRK, czyli znakomity opolski duet. Jarecki to polski raper i wokalista. Od ponad 15 lat prowadzi solową działalność artystyczną. Współpracował z wieloma polskimi muzykami. Jest laureatem nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. Ściśle współpracuje on z Dj-em BRK – raperem i producentem muzycznym. We dwójkę potrafią rozruszać każdą muzyczną imprezę.

We dwójkę często koncertują z Grubsonem – szeroko znanym polskim raperem.

To właśnie on wystąpi w tym roku w Opolu w roli gwiazdy Sylwestra. Artysta ma wielką rzeszę fanów, a w portalu społecznościowym facebook aż 760 tysięcy fanów. Jego najbardziej znany utwór „Na szczycie” ma ponad 100 milionów odsłon na youtubie. Koncerty grane przez niego wraz zespołem charakteryzują się niezwykłą żywiołowością.

Z kolei nieco starsi słuchacze będą mogli sobie przypomnieć takie niezwykle popularne w latach 80 i 90 minionego wieku hity jak “Andzia”, “Prywatka” czy “Obudź się”. Pochodziły one z repertuaru grupy “Oddział Zamknięty”, który założył w 1979 roku Krzysztof “Jary” Jaryczewski.

– Zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy – mówi wiceprezydent Opola Maciej Wujec. – Na pewno będzie bardzo dobra.

Po północy już 1 stycznia w planie jest tradycyjny pokaz sztucznych ogni.

W związku z organizacją Sylwestra wyłączony z ruchu zostanie fragment ul. Barlickiego. Zamknięty on będzie 31 stycznia od godz. 15.00 do godz. 6.00 rano 1 stycznia. W dniach od 30 grudnia do 1 stycznia zostanie wyłączony natomiast w całości parking pod Amfiteatrem.

Najnowsze artykuły