Wszyscy lubimy wspomnienia (17): Banicja w III lidze

Zanim powstanie Muzeum Odry Opole, opowieści o klubie, wydarzeniach, ale przede wszystkim ludziach publikowane są na stronach dedykowanych tym właśnie treściom (fb, instagram). Kto jeszcze nie zajrzał, zachęcamy. Redakcja „Czasu na Opole” włączyła się w akcję szukania pamiątek klubowych, uruchamiając przy okazji stałą rubrykę, w której publikowane są opowieści, zdjęcia i pamiątki związane z OKS Odrą Opole. Jeśli ktoś chce się podzielić swoimi zbiorami, prosimy o kontakt na fb/messenger Muzeum Odry Opole.

Banicja w III lidze

Sezon 2004/05 Odra spędziła w III lidze grupie 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk). Nasz zespół ukończył rozgrywki na 12. miejscu i dość pewnie utrzymał się na tym szczeblu rozgrywek, które wygrał Śląsk Wrocław przed Polonią Bytom.

Na zdjęciu kadra OKS Odra Opole – jesień 2004.

Górny rząd od lewej: Tadeusz Tyc, Tomasz Drąg, Tomasz Jagieniak, Krystian Golec, Adam Orłowicz, Mateusz Michałowicz, Piotr Broszkowski, Wojciech Sałek.
Środkowy rząd od lewej: Mariusz Gnoiński (masażysta), Piotr Urbańczyk (II trener), Paweł Krótki, Łukasz Sękowski, Jakub Bella, Marek Tracz, Krzysztof Stodoła, Łukasz Ganowicz, Tomasz Lisiński, Franciszek Krótki (trener), Leszek Wróblewski (kierownik drużyny)
Dolny rząd od lewej: Szymon Waga, Marcel Surowiak, Daniel Rychlewicz, Józef Żymańczyk, Marcin Rogowski, Radosław Grądowski, Piotr Sobotta

Najnowsze artykuły