Wybierasz się na mecz? Pojedź autobusem

Już dziś (26.04) Odra Opole podejmie na Itaka Arenie Polonię Bytom. Kibice, którzy wybierają się na mecz, będą mogli skorzystać z przejazdów komunikacją miejską.

Na mecz dojechać będzie można sześcioma kursami linii: 5, 12, 18 i 28. Po meczu, aby dojechać do centrum miasta będzie można skorzystać z czterech kursów.

– W związku z tym, że najbliższa niedziela jest dniem handlowym i więcej autobusów dojeżdża do przystanku przy ul. Technologicznej uruchamiamy dwa dodatkowe kursy – jeden dowożący na mecz i jeden powrotny – mówi Ewelina Laxy z MZK. – Dodatkowym kursem na mecz będzie kurs linii 5 z pętli przy ulicy Pużaka. Rozpocznie się on o godzinie 16:00, a na przystanek przy ulicy Technologicznej autobus przyjedzie o 16:36. Po meczu uruchomimy dodatkowy kurs linii 28 w kierunku Grudzic. Autobus ten odjedzie z Technologicznej o 19:10. Kibice będą mogli skorzystać też ze standardowych przejazdów na liniach: 5, 12, 18 i 28.

Kursy na mecz: 

linia 5 – odjazd z pętli przy ul. Pużaka kolejno o godz. 16:00 (kurs dodatkowy) i o godz. 16:58, dojazd na przystanek „Technologiczna – Centrum Handlowe” kolejno o: 16:36, 16:58,

linia 12 – odjazdy z pętli w Grotowicach kolejno o: 15:26 i 15:56 , przyjazd w sąsiedztwo Itaka Areny o 16:11 i 16:41,

linia 18 – odjazd z przystanku „Witosa – Wygonowa” o 16:18, przyjazd do przystanku przy Technoogicznej o 16:57,

linia 28 – odjazd z pętli w Grudzicach o 15:45, przyjazd do ul. Technologicznej o 16:37.

Kursy powrotne (odjazdy z przystanku „Technologiczna – Centrum Handlowe):

linia 5 – odjazd w kierunku ul. Pużaka o godz. 19:17,

linia 12 – odjazd w kierunku Grotowic o godz. 19:17,

linia 18 – odjazd w kierunku alei Witosa o godz. 19:19,

linia 28 – odjazd w kierunku Grudzić o godz. 19:10 (kurs dodatkowy).

Jednocześnie przypominamy, że najbliższa niedziela jest dniem handlowym. Oznacza to, że w okolice centrów handlowych kursować będzie więcej autobusów.

Najnowsze artykuły