„WygrajMY z miażdżycą”. USK podsumowuje pierwszy rok akcji
600 mieszkańców naszego regionu zostało włączonych do projektu badawczego nad miażdżycą i wielochorobowością, który od roku prowadzi Uniwersytecki Szpital Kliniczny. – Jest to nowatorski projekt na skalę europejską – mówią jego autorzy i przypominają, że obejmie on łącznie 1500 pacjentów








