Wykręć pomoc dla pacjentów Szpitala Klinicznego w Opolu

Do szpitala trafiają dzieci z całego województwa opolskiego. Celem tegorocznej zbiórki Charytatywnego Rajdu Rowerowego jest poprawa warunków ich hospitalizacji.

Zbieramy środki na wyposażenie sal. W przypadku małych pacjentów, którzy nie rozumieją dlaczego muszą zamieszkać na pewien czas na oddziale szpitalnym, jest to niezwykle ważny aspekt.

Tegoroczna, VIII edycja Charytatywnego Rajdu Rowerowego będzie wyjątkowa. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19, w trosce o wspólne bezpieczeństwo organizatorzy przenieśli akcję do internetu.

Specjalnie dla uczestników przygotowaliśmy dwie malownicze trasy rowerowe w okolicach Centrum Handlowego Turawa Park. Aby pomóc dzieciom wystarczy w wybranym przez Was momencie, w terminie 4-12 września, zalogować się do naszej aplikacji i przejechać jedną z tras – czytamy.

Dla uczestników przygotowano pakiety z gadżetami rowerowymi za przejechanie trasy.

Do zbiórki przyłączyć mogą się także osoby, które nie wystartują w rajdzie. Można to zrobić pod linkiem: www.siepomaga.pl/rajdrowerowy lub przekazując datki do puszek, które znajdą się w Punkcie Akcji.

Najnowsze artykuły