Z piersi i serca matki

10 lat działa w Opolu przy Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Bank Mleka Kobiecego. Z okazji jubileuszu w placówce spotkały się mamy, które są honorowymi dawczyniami mleka kobiecego a także mamy karmiące piersią, które wzięły udział w konkursie fotograficznym pod hasłem „Miłość, która karmi”.

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 30-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, społecznymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły