Zagłosuj na Opole. Trwa plebiscyt na najlepsze atrakcje turystyczne w naszym kraju

Rozpoczęło się głosowanie w Plebiscycie Top Atrakcje 2024, organizowanym przez blog podróżniczy PolskieSzlaki.pl. Wśród niemal 100 nominowanych lokalizacji znalazło się Opole oraz ogród zoologiczny w naszym mieście. Głosowanie potrwa do 23 czerwca br.

To już 13. edycja prestiżowego plebiscytu, w którym internauci wybierają najlepsze atrakcje w Polsce, czyli turystyczne hity tego lata. Wyniki rankingu polskich Top Atrakcji stają się inspiracją na letnie bliższe i dalsze wyjazdy W eliminacjach pojawiło się niemal 100 miejsc, a wśród nich zarówno popularne atrakcje chętnie odwiedzane przez turystów, jak i takie, które czekają na odkrycie przez turystów.

Plebiscyt odbywa się w 7 kategoriach. Internauci wybierają spośród: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki rozrywki i miniatur, Muzea i skanseny, Rekreacja rodzinna, Przyrodnicze azyle, Góry i szczyty oraz Atrakcyjne miejscowości – w ramach której startuje stolica regionu, znajdując się aktualnie na czwartym miejscu pośród polskich miast. Wśród atrakcji regionu, które biorą udział w plebiscycie znalazły się ponadto: zamek w Mosznej (absolutny lider rankingu w swojej kategorii), Jura Park w Krasiejowie oraz Biskupia Kopa w Górach Opawskich.

Głosowanie trwa od 12 do 23 czerwca 2023. Ostatecznie wybranych zostanie 8 równorzędnych, najlepszych atrakcji w Polsce. Głosować może każdy internauta, nie jest wymagana rejestracja. Top Atrakcje 2024 wybierać można na stronie: https://www.topatrakcje.pl

Najnowsze artykuły