Zakład Komunalny przekazał 10 tysięcy zł na leczenie Laury

Dochód z Kina pod Gwiazdami trafił do niespełna 3-letniej dziewczynki. Symboliczny czek przekazał wiceprezes miejskiej spółki Sebastian Paroń.

Laura Biel ma niecałe 3 latka, ale zamiast cieszyć się beztroskim dzieciństwem, każdego dnia zmaga się z własnym organizmem. Laura urodziła się bowiem z krytyczną wadą serca i może uratować ją jedynie operacja w USA, na którą rodziny nie stać. Do października zostało niewiele czasu, a kwota konieczna, by przeprowadzić skomplikowaną operację jest ogromna!

– Trudno w to uwierzyć, ale nasza kruszynka ma w sobie tykającą bombę. Strach pomyśleć, co stanie się, gdy ta bomba wybuchnie… Potrzebna jest następna operacja. Do tego dochodzi kosztowne leczenie. Mamy mało czasu, nie wiemy, czy podołamy, bo koszt jest gigantyczny. To ponad milion złotych… Bez wsparcia ludzi nie damy rady – podkreślają rodzice dziewczynki.

6 maja ruszyła zbiórka pieniędzy dla dziewczynki na stronie: siepomaga.pl/laura-biel. Dołączył się do niej prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski i Zakład Komunalny w Opolu. Jako organizatorzy kina samochodowego w naszym mieście zdecydowali się przekazać cały dochód ze sprzedaży biletów i coś od siebie na leczenie Laury.

– Dziękuję tym wszystkim, którzy przyjechali na seans i kupili bilety, bo tym samym wsparli małą Laurę. My nie mieliśmy wątpliwości, że ten gest należy zrobić. Wierzę, że wszystko zakończy się pomyślnie i trzymamy kciuki za Laurę – mówi Sebastian Paroń.

– Jesteśmy wdzięczni i wzruszeni. Taki gest to dla nas wielka radość, która wzmacnia wiarę, że damy radę uratować córeczkę. Spotykamy się z licznym wsparciem, a ta wpłata przybliża nas do wymarzonej operacji. Dziękuję Zakładowi Komunalnemu i wszystkim, którzy kupując bilety włączyli się w akcję ratowania życia Laury – dodała mama 3-latki.

Dziewczynce można cały czas pomóc. Na Facebooku internauci wystawiają na aukcje różne przedmioty oraz usługi. W grupie Licytacje dla Laury Biel są już prawie 3 tysiące internautów. Wylicytować można między innymi aranżację pokoju, zabawki, płyty, zabawki, książki, a nawet piłkę z autografem Kuby Błaszczykowskiego. POMAGAJMY!

Najnowsze artykuły