Zapraszamy na śpiewanie i udział w teledysku

Już dziś, w sobotę, 21 grudnia, o godzinie 17.00 na Rynku zaśpiewamy hit Last Christmas. Przy okazji powstanie świąteczny teledysk. Zapraszamy wszystkich na to niecodzienne wydarzenie.

Opole w klimacie Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz świątecznie oświetlenie jest idealnym miejscem do nakręcenia świątecznego klipu i zaprezentowania go całemu w światu. Przywołajmy razem klimat hitu i zaśpiewajmy wspólnie świąteczny przebój Last Christmas z HappyOpole! Spotkanie odbędzie się przy scenie obok koła młyńskiego na opolskim Rynku, 21 grudnia o godz. 17.00

Organizatorzy apelują, aby zabrać ze sobą znajomych, rodzinę, dzieci, rodziców i przyjaciół. Ubierzmy kolorowe ubrania, czapki Mikołajkowe, kolorowe opaski itp. Poza tym zachęcają do zaopatrzenia się w zimne ognie i latarki.

A co zaśpiewamy? Last Christmas to świąteczny przebój od wielu lat. W 1984 roku, 21-letni wówczas George Michael, zaprosił do swojego rodzinnego domu kolegę z zespołu, Andrew. Gdy ten oglądał telewizję w salonie, George zaszył się w swojej dziecięcej sypialni , zaczął pisać tekst i komponować muzykę do Last Christmas.

Utwór wydany został pod szyldem Wham!, ale jego autorem jest George Michael, który zaśpiewał wszystkie partie wokalne i sam zagrał na instrumentach.

Teledysk został nakręcony w Saas-Fee, w schronisku Schliechten w Szwajcarii. Uroczy domek, w którym rozgrywa się romantyczna, lecz nieszczęśliwa historia podobno nadal istnieje, ale wygląda już nieco inaczej.

Najnowsze artykuły