Znamy datę otwarcia CH Premium Park!

Kolejne centrum handlowe w regionie jest niemal gotowe. Inwestorzy zapowiadają, że w kompleksie znajdzie się m.in. najnowocześniejszy sklep Biedronka w regionie. Wielkie otwarcie planowane jest na 28 października.

Centrum Handlowe Premium Park w Lubrzy koło Prudnika powstaje od lutego ubiegłego roku i jest już na ostatniej prostej przed planowanym otwarciem.

W ofercie klienci znajdą sklepy popularnych marek, w tym: Sinsay, Diverse, 4F, Pepco, KS Sport, Zoo-Leoś, Martes Sport, KiK, CCC, Smyk, Deichmann, Rossmann, Young Reporter, Monnnari, Neonet, Tedi, restauracja sieci Olimp oraz kantor.

Do tego na ok. 11 tys. metrach kwadratowych powierzchni znajdzie się także stacja paliw Shell, sklep segmentu DIY – Brico Marche, a na szybkie co nieco będzie się można zatrzymać w McDonald’s. W obiekcie znajdzie się również sklep Biedronka o powierzchni 1200 m kw. i ma to być najnowocześniejszy i największy sklep tej sieci w regionie. Inwestycja obejmuje również parking na 500 miejsc.

Centrum Handlowe koło Prudnika to największa inwestycja Fortis Investments realizowana pod marką „Premium Park” i jednocześnie będzie to drugie pod względem wielkości centrum handlowe w regionie.

– Nasz inwestycja nie tylko jest w stanie zaspokoić oczekiwania mieszkańców Prudnika, Lubrzy, ale również okolicznych miejscowości. Jesteśmy przekonani, że centrum handlowe stanie się także powodem zwiększonego ruchu transgranicznego – zaznacza Tomasz Rybarczyk z Fortis Investments.