Dreman awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski!

Dreman Futsal Opole Komprachcice bez większych problemów odprawił z kwitkiem Stal podczas meczu 1/16 finału Pucharu Polski w Mielcu. Zespół prowadzony przez Jarosława Patałucha wygrał 8-3.

Piotr Jankowski

Początek wcale jednak nie zapowiadał tak wysokiego wyniku. Opolski zespół dość mocno namęczył się w pierwszej połowie, w której to Stal Mielec zaskoczyła grą na naprawdę wysokim poziomie. Z boiska po pierwszej połowie opolanie schodzili jednak z korzystnym wynikiem, bowiem prowadzili 3-2.

Po zmianie stron już po czterech minutach rozpoczęło się strzelanie. W ciągu trzech minut zespół z Opola-Komprachcic zdobył cztery bramki i tak naprawdę zapewnił już sobie zwycięstwo w całym meczu. Dreman jako jedyny zespół z województwa opolskiego awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski

Stal Mielec 3-8 (2-3) Dreman Futsal Opole Komprachcice
Bramki: Fil 4, Kilian 2, Grigorescu, Fernandes