Grabowski z HAWI RT drugi w serii Rok Cup Poland

Kamil Grabowski zaliczył udany występ podczas drugiej odsłony kartingowej serii Rok Cup Poland. W imprezie, która została rozegrana na torze w Słomczynie ścigało się 85 zawodników.
Reprezentant opolskiego HAWI Racing Team i zarazem kierowca zespołu TCM Motorsport, wywalczył drugie miejsce w kategorii Senior ROK GP. W kwalifikacjach wykręcił najlepszy czas i do pierwszego sobotniego wyścigu wyruszył z pole position. Rywalizacja na torze była bardzo zacięta i po walce Kamil mną linię mety jako czwarty, a kolejny wyścig ukończył już na drugiej pozycji. Podczas niedzielnych zmagań zawodnik opolskiego klubu potwierdził dobrą dyspozycję lokując się w dwóch wyścigach na pozycjach 2. i 3. Suma uzyskanych wyników dała Grabowskiemu miejsce na drugim stopniu podium.
Zwyciężył Igor Lejko (Wallrav Racing Club Zielona Góra), a trzecia była Michalina Sabaj (Automobilklub Wielkopolski). Następna runda prestiżowej serii odbędzie się 23 i 24 lipca na kartodromie w Bydgoszczy.

Info i foto: archiwum klubowe. Foto: Shotsport